Верифікований профіль
16
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1126
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (6)

  • ВІЗИТ
    76 500 $
    1 913 $/м²

    Степана Бандери вул., 77-Б

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Німецька колонія
    ЖК Union
    1 кімната
    40 / 22 / 17 м²
    поверх 5 з 7
    2023 рік побудови
    сьогодні
    Продається стильна 1-кімнатна квартира площею 40 м² у місті Івано-Франківськ, на вулиця Бандери, у житловому комплексі ЖК Union. - Локація — топ Центральна частина міста Поруч усе необхідне: магазини, заклади, транспорт, інфраструктура — все буквально під рукою Планування Сучасний формат: • простора кухня-вітальня для відпочинку • окрема затишна спальня Дизайн та наповнення - квартира повністю укомплектована новими сучасними меблями - стильна ванна кімната, яка додає настрою кожного дня - продуманий інтер’єр — нічого зайвого 5 поверх Комфортний варіант для життя — “золота середина” Квартира повністю готова до проживання — заходь і живи! Площа: 40 м² Чудовий варіант як для власного про...
    Рієлтор
  • ВІЗИТ
    74 000 $
    1 213 $/м²

    Йосифа Сліпого вул., 16

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Майзлі
    2 кімнати
    61 / 48 / 9 м²
    поверх 6 з 9
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2-кімнатної квартири з панорамним виглядом на вул. Й. Сліпого 61 м² простору, світла та продуманого планування. Квартира, яка поєднує комфорт для життя і вигідну локацію. 6 поверх — оптимальний варіант: хороший огляд, більше світла та мінімум вуличного шуму. Вул. Йосипа Сліпого — затишний район поруч із центральною частиною міста. Усе необхідне для життя — в пішій доступності. У квартирі передбачено: • індивідуальне газове опалення • система підігріву підлоги • велика кухня для щоденного комфорту • просторий балкон для відпочинку Вікна виходять на місто — вечірній Франківськ виглядає особливо атмосферно. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою — магазини, школ...
    Рієлтор
  • ВІЗИТ
    87 500 $
    921 $/м²

    Хіміків вул., 17б

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Пасiчна
    3 кімнати
    95 / 53 / 25 м²
    поверх 1 з 6
    2007 рік побудови
    сьогодні
    Продається простора 3-кімнатна квартира на вулиці Хіміків площею 95 м². Це ідеальний варіант для комфортного сімейного життя! - високий перший поверх - дві квартири на поверсі - квартира тристороння - зелений затишний двір - будинок в дворі, далі від дороги - індивідуальне газове опалення - Простора кухня з заскленою лоджією (25 м²), де ви зможете облаштувати затишну обідню зону або додаткове місце для відпочинку. - Три окремі, просторі кімнати, що дозволяють кожному члену сім'ї мати свій куточок. - Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою – можна заїжджати й жити одразу після покупки! Розташування та інфраструктура: Квартира розташована в спал...
    Рієлтор
  • ВІЗИТ
    105 000 $
    1 721 $/м²

    Флотська вул., 10-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Набережна вулиця ім. Василя Стефаника
    ЖК IQ House
    2 кімнати
    61 / 32 / 18 м²
    поверх 4 з 11
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Продається 2-кімнатна квартира у житловому комплексі IQ House на вулиця Флотська у місті Івано-Франківськ 📞 ✨ Комфорт, продумане планування та перспективна локація 📍 Локація Поруч Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу — престижний район із постійним попитом Тиха вулиця з мінімальним трафіком — спокій без шуму Зручний доїзд до центру Поруч супермаркети, транспорт, набережна та прогулянкові зони 🏢 Про будинок ✔ якісне цегляне будівництво ✔ сучасне утеплення фасаду — економія на опаленні ✔ стильні під’їзди та дизайнерські холи ✔ швидкісні ліфти 📐 Про квартиру — 61 м² 🏢 4 поверх — комфортна “золота середина” 🏡 Планування • простора кухня 18 м² — ідеально під к...
    Рієлтор
  • ВІЗИТ
    56 500 $
    1 413 $/м²

    Гната Хоткевича вул., 44а

    БЕЗ КОМІСІЇ Брати
    2 кімнати
    40 / 29 / 7 м²
    поверх 9 з 12
    1988 рік побудови
    сьогодні
    Продається двокімнатна квартира вул. Хоткевича - цегляний будинок - дві окремі кімнати - поміняні всі труби в 2024 р - ремонт - залишається все що на фото - поруч школа, садочки, ТРЦ, зупинка транспорту
    Рієлтор
  • ВІЗИТ
    44 200 $
    451 $/м²

    Федьковича вул., 17

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Пасiчна
    2 кімнати
    98 / 38 / 24 м²
    поверх 10 з 10
    2008 рік побудови
    2 дні тому
    Простора 2-кімнатна квартира в новобудові – ідеальне місце для вашої мрії Якщо ви шукаєте просторе житло з можливістю облаштування двокімнатної квартири з кухнією-студією або трикімнатної квартири, цей варіант саме для вас. Можливий продаж по перерахунку!!!!! Локація: новобудова у розвиненому районі, де поєднано комфорт, безпеку та зручність. Основні характеристики: Площа: 98,1 м² Поверх: мансардний, дуже високий – є можливість створення другого рівня Будинок: цегляний, обладнаний системою відеонагляду Стан: сирець – реалізуйте власні дизайнерські ідеї. Зроблений розвід електроенергії по квартирі. Дах із якісним утепленням – гарантія тепла та енергоефективності на довгі роки Переваги...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: